KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378317
nr 1437 8317
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 89, komposition. Olja på duk, 56x46cm, oramad
Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:14:02
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr